"Bubble Mosaic" DIY kits

09.09.2021 16:23 Gagarin 8311 0
"Bubble Mosaic" DIY kits

Nüüd saate te ka ise nendest imelistest klaasist mullikestest oma mosaiiki luua. Me oleme teinud tellimiseks kättesaadavaks  uue tehnoloogia “Bubble mosaic" (Mullimosaiik). Imekena tulemuse võib saavutada nii täiskasvanu kui ka laps ning mosaiigi valmimise protsess on kütkestav ja kaasahaarav.

Toorikute valik on igale maitsele ja temaatiliselt väga lai. Lähenevate pühade puhul lisasime me traditsioonilistele alustele- magnetitele uusaasta mänguasjad ja uue  saabuva aasta sümboli – draakoni.

Esemete tegemine on mõnusaks vaba aja veetmise viisiks, valmis  töö aga  toredaks omapäraseks kingituseks sõpradele. Taolisi esemeid  poodides ei leidu.

Komplektis on kõik vajalik, mida läheb tarvis Bubble mosaiigi tehnikas ühe või mitu magneti (kuuse kaunistuste) tegemiseks. Bubble mosaiik on tehnika, milles kasutatakse elementidena eelnevalt kuumutatud värvilise klaasi tükikesi. Selliste elementide kasutamine teeb töö võimalikuks ja ohutuks nii täiskasvanutele kui ka 5-aastastele lastele.  Lõpptulemuseks on ese, mis on ebatavaline ja näeb välja ere ja mahukas. Eseme valmistamise komplekti kuuluvad teie vabal valikul mitmest variandist puust alused, värvilisest klaasist elementide kogum, liim, pintsetid ja juhiseid. Liimi abil on tarvis kleepida klaasist elemendid puust alusele ja lasta liimil 20-40 minutit kuivada.  Töö on huvitav nii 5-aastastele lastele kui ka täiskasvanutele.  5-10 aastased lapsed peavad tööd tegema täiskasvanute juuresolekul. Keskmiselt võtab ühe eseme valmistamine aega ühe tunni. Kõik komplekteerimise variandid, komplektide kohale toimetamise ning selle eest tasumise viisid on nähtavad tellimuse vormil (eesti keeles) siin: https://forms.gle/up5eivrYSZ7QGUPw5 

Order form in English: https://forms.gle/NWYxryhe1ZvhzXSc6